درباره ما

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 878

آهن فروشی فریدونی در اصفهان در سال ۱۳۷۸ فعالیت حرفه ای خود را در زمینه فروش انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی از جمله قوطی ، پروفیل ، لوله ، ستون ، ورق و سایر محصولات آهن و فولاد آغاز نمود و در ادامه فعالیت خود برای ارائه هر چه بهتر خدمات و اطلاعات به روز به مشتریان خود فروشگاه اینترنتی اصفهان آهن را راه اندازی نمود.

اصفهان آهن با پشتوانه سال ها تجربه و فعالیت در بازار آهن ایران تلاش نموده با شناخت نیاز های مخاطبان خود ، مرجعی مطمئن و قابل اعتماد برای آنان باشد. تجربه ی این سال ها فعالیت باعث به وجود آمدن خریدی امن ، آسان و ارزان برای خریداران عزیز شود .

فعالیت ها و خدمات مجموعه اصفهان آهن :
فروش انواع قوطی و پروفیل ، نبشی و ناودانی ، انواع لوله ، سپری ، تسمه ، ورق های روغنی سیاه ، رنگی و گالوانیزه ، میلگرد ، تیرآهن ، کلیه مستقلات سوله و سایر محصولات وارداتی موجود در بازار.
تامین کننده انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی برای تمامی سازمان ها و نهاد های دولتی ، خصوصی و اشخاص حقیقی .
پیگیری مراحل خرید از مشاوره در انتخاب کالای مناسب تا سفارش و تحویل کالا ، هماهنگی با باربری مطمئن ، به همراه بیمه و کرایه مناسب جهت ارسال به تمام نقاط کشور .
به روز رسانی قیمت محصولات فولادی با استعلام از کارخانه ها و بنگاه های سراسر کشور .
ایجاد شبکه های اجتماعی کاربردی و به روز جهت ارائه محصولات مجموعه اصفهان آهن به همراه قیمت و تبادل نظر کاربران .
درج اخبار بازار آهن و ارائه مقالات علمی مربوط به محصولات مرتبط با صنعت بازار فولاد.
ارائه مشاوره خرید محصول مناسب و مطمئن ، توسط کارشناسان متخصص اصفهان آهن برای کلیه متقاضیان

 
اصفهان آهن با 15 سال سابقه موفق افتخار همکاری با کارخانه های تولید انواع آهن الات و فولاد در سراسر کشور را داشته و در حال حاضر با کارخانه های میلگرد ذوب آهن اصفهان - فولاد فایکو - فولاد میانه - شاهرود - نیشابور - پرشین فولاد - ظفر بناب - بردسیر کرمان - حسن رود - سیرجان حدید. درحال همکاری میباشد و مشتریان میتوانند در قسمت محصولات تنوع , سایز و ابعاد مختلف را مشاهده کنند. .
 

 
 

جستجو