میلگرد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


فروش میلگرد در اصفهانفروش میلگرد در اصفهان اصول و شرایط خاص خود را دارد. تمام میلگرد های موجود طبق آخرین تکنولوژی ها ساخته می شوند و در اختیار مشتریان قرار می گیرند. انواع مختلفی از میلگرد ها وجود دارد که صاحبان پروژه ها از آنها برای تقویت بتن مورد استفاده در کارهای ساختمانی مختلف استفاده می کنند.

  تلفن دفتر فروش میلگرد در اصفهان: ⁦   03136543044⁩ موبایل:09197191311

 


ما در این مقاله قصد داریم در رابطه با انواع میلگرد و خواص آن مطالبی بیان کنیم.

انواع میلگرد
میلگرد همانند سایر محصولات انواع مختلفی دارد که هر کدام در مصارف گوناگون کاربرد دارند.
1.    میلگرد فولادی
میلگرد فولادی یکی از رایج ترین انواع میلگرد است که به آن نوار سیاه یا میلگرد کربنی نیز می گویند. این نوع میلگرد ارزان است اما در مقایسه با سایر انواع میلگرد ها، راحت تر خورده می شود.
2.    میلگرد تقویت شده بازالت
آهن بازالت نوعی سنگ آتشفشانی خنثی است که دارای ویژگی ‌های فراوانی است که آن را از انواع  میلگرد های استاندارد متمایز می‌ کند. آهن بازالت در مقایسه با سایر انواع میلگرد با دوام تر و مقاوم تر است.
بازالت رسانای ضعیفی برای گرما یا الکتریسیته است، رطوبت را جذب نمی کند و دارای درجه بالایی از مقاومت در برابر خوردگی است. بنابراین برای بهره مندی بیشتر از میلگرد آن را با آهن بازالت ترکیب می کنند تا بتوانند از این نوع میلگرد در مصارف خاصی بهره ببرند.
فروش میلگرد در اصفهان طبق کاربرد ها و نیاز های مشتریان برنامه ریزی شده است بنابراین مشتریان هر نوع میلگرد که بخواهند می توانند در فروشگاه ما آن را پیدا کنند.
3.    میلگرد رزوه دار
به این نوع فولاد، میلگرد جامبو نیز گفته می شود، زیرا شامل انتهای رزوه ‌ای، تک یا دوتایی، روی میله است تا امکان اتصالات استاندارد UNC وجود داشته باشد تا بدین ترتیب میلگرد بتواند عناصر را در جای خود محکم نگه دارد.
4.    میلگرد اپوکسی
میلگرد اپوکسی که به عنوان میلگرد سبز نیز شناخته می شود. معمولاً در ساخت و ساز های ساختمانی زمانی که خطر خوردگی در این سازه ها بیشتر باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. میلگرد اپوکسی را می توان در محیط های دریایی یا در پل ها و مکان هایی که از نمک های یخ زده استفاده می شود، استفاده کرد. این نوع میلگرد از طریق اسپری الکترواستاتیک اعمال می شود.
میلگرد اپوکسی دارای ویژگی های منحصر به فرد زیادی است که از آن جمله می توان به پوشش خاص آن اشاره کرد. این نوع میلگرد دارای پوششی است که در مقایسه با میلگرد سیاه، درجه مقاومت آن در برابر خوردگی را 70 تا 1700 برابر افزایش می دهد.

5.    میلگرد اروپایی

میلگرد های فولادی اروپایی عمدتاً از منگنز ساخته می شوند که در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند. فولاد اروپایی معمولاً در مناطقی که دائماً در معرض عوامل طبیعی مانند آتشفشان، زلزله قرار دارند کاربرد گسترده دارد.  به عبارت دیگر تنها کاربرد اختصاصی میلگرد اروپایی در ساختمان هایی است که باید در برابر عوامل طبیعی ایمن شوند نه ساختمان ها و سازه هایی که به ایمنی بالایی نیاز دارند.
کارشناس فروش میلگرد در اصفهان تمام این موارد را به مشتریان بیان مي کند؛ بنابراین بهترین کاری که یک خریدار موفق می تواند انجام بدهد دریافت مشاوره از کارشناسان و مشاوران بخش فروش است.

قیمت میلگرد اصفهان قیمت روز میلگرد بناب قیمت روز میلگرد فروش عمده میلگرد آهن در اصفهان قیمت میلگرد ۱۶ قیمت میلگرد زاگرس وزن هر شاخه میلگرد قیمت میلگرد ۱۲

با توجه به تغییرات گسترده ای که کادر ما در فروش میلگرد در اصفهان انجام داده اند، کاربران می توانند به راحتی با مراجعه به سایت اینترنتی و مطالعه شرایط خرید و چگونگی ثبت سفارش، میلگرد مورد نیاز خود را سفارش بدهند. یکی دیگر از راه های ارتباطی ما با مشتریان شماره تماس های درج شده در پایین این صفحه است بنابراین مشتریان با استفاده از این شماره ها می توانند ضمن برقراری ارتباط با مشاوران ما و دریافت مشاوره به ثبت سفارش نیز اقدام کنند.

جستجو