پروفیل

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


فروش پروفیل در اصفهانامروزه فروش پروفیل در اصفهان با توجه به گسترش صنعت رواج چشمگیری داشته است.  پروفیل های آهن معمولاً در ساخت محصولات جانبی کاربرد زیادی دارند. پروفیل انواعی دارد که از بین آنها سه نوع پروفیل، اهمیت زیادی در صنایع مختلف دارند. این پروفیل ها عبارتند از: ساختمانی، معماری و صنعتی.

پروفیل های ساختمانی
 این پروفیل ها با وجود وزن خالص کم، سفتی خمشی و پیچشی بالایی را ارائه می دهند و در ساخت قاب های پنل خورشیدی، سازه های سکو های کاری و سناریو ها کاربرد دارند.

پروفیل های معماری
 برای این نوع پروفیل ها پرداخت سطح بسیار مهم است. پروفیل های معماری برای ساخت چارچوب پنجره ها، درها و دیوارهای پرده استفاده می شود.

اهداف صنعتی
فروش پروفیل در اصفهان با توجه به اهداف صنعتی که در ساخت پروفیل مورد استفاده قرار می گیرد، اهداف خاصی دارد. پروفیل های آهنی در صنعت برای چندین منظور مورد استفاده قرار می گیرند که در آن سختی یا کیفیت سطح پروفیل خیلی مهم نیست، اما ترکیبی از هر دو به همراه سایر ویژگی های ماده، مانند رسانایی، کاربردهای گسترده ای در صنعت برای این کار فراهم می کند. محصول جانبی پروفیل  که با توجه به اهداف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از: سیستم های کانال کابلی، سینک های حرارتی، تهویه مطبوع، کابینت ها و مبلمان و ...

عملیات حرارتی
آلومینیوم نیز مانند اکثر فلزات برای به دست آوردن خواص مکانیکی مورد نظر نیاز به عملیات حرارتی دارد. برای آلومینیوم، مانند نیکل یا تیتانیوم، فرآیند سخت شدن از طریق عملیات حرارتی است. به این طریق که ماده اولیه در کارخانه توسط حرارت نرم شده و سپس با استفاده از دستگاه های مجهز به پروفیل آلومینیومی تبدیل می شود.

عملیات سطحی
موارد زیر رایج ترین عملیات سطحی ما در رابطه با فروش پروفیل آهن در اصفهان هستند تا رضایت مشتریان خود را برای هر گونه نیاز سازنده فراهم کنند.

پولیش
پولیش که فرآیند ایجاد یک سطح صاف و براق با مالش یا استفاده از یک عمل شیمیایی است توسط کارشناسان متخصص ما انجام می گیرد.

آنودایز شده
آنوادیز یک پوشش مشخصه آلومینیومی است، در این روش کارشناسان ما با استفاده از تکنیک های موثر به افزایش ضخامت لایه اکسید طبیعی بر روی سطح قطعات آلومینیومی می پردازند این کار برای به دست آوردن اجزای استحکام و دوام بیشتر است.

پوشش پودری
تکنسین های ما با استفاده از بهترین روش ها پوشش ‌های ضخیم‌ تری نسبت به پوشش ‌های مایع معمولی بدون اجرا یا افتادگی ایجاد می کنند.
ما همچنین در فروش پروفیل در اصفهان از روش های پوشش دیگری مانند: رنگ الکتروفورز یا رنگ PVDF خدمات موثری به مشتریان خود ارائه می کنیم.

اکستروژن پروفیل

اکستروژن فرآیندی است که اغلب برای پروفیل های مقطع یکنواخت آلومینیوم کاربرد دارد. این روش امکان تولید محصولات با کیفیت بالا و هزینه کم را فراهم می کند. اکستروژن پروفیل باعث می شود که توانایی تولید قطعات توخالی باریک با تلرانس های باریک و خواص مکانیکی خوب فراهم شود.  ما در فروش پروفیل در اصفهان ابزار لازم برای تولید طیف گسترده ای از پروفیل های آلومینیومی را داریم. تامین کنندگان ما پروفیل ها را طبق استاندارد هایی مانند پروفیل های گرد، مربع یا مستطیل تولید می کنند. و همچنین ما قادر هستیم تا پروفیل های سفارشی شما را با آلیاژها، اندازه ها، شکل ها و سیستم های مونتاژ مختلف تولید کنیم.
 اکستروژن آلومینیوم اصطلاحی است که به نحوه شکل گیری آلومینیوم اشاره دارد. اکستروژن با فشار دادن شمش آلومینیومی گرم شده تا دمای 600 درجه سانتیگراد از طریق قالب فولادی تولید می شود.قیمت قوطی 2*2 قیمت قوطی ۱۴ پروفیل چیست قیمت قوطی ۴۰ در ۶۰ وزن پروفیل قیمت پروفیل قیمت قوطی ۴در۸

در نتیجه ماده اکسترود شده به صورت یک مقطع کاملاً تکرار شده از الگوی قالب ظاهر می شود.
فرآیند اکستروژن یک سطح صاف را ارائه می دهد و اغلب استحکام کششی مواد را بهبود می بخشد. آلومینیوم رایج ترین ماده اکسترود شده است و تقریباً می توان آن را به هر شکلی که قابل تصور باشد، ساخت.

جستجو